Developerský projekt

Resort Stříbrnice: Více než jen lyžařský ráj

Představuji vám jednu z investičních příležitostí, díky které se můžete stát výjimečnými. Jde o jedinečný projekt v srdci nejvyšších moravských hor, který je integrální částí nově vznikajícího unikátního střediska Králičák, jenž je inspirován švýcarskými a rakouskými horskými centry. Toto středisko bude mít omezenou kapacitu výstavby z důvodu zachování co největší části panenské přírody.

Něco málo z technických informací…


Apartmány jsou stavěny s ohledem na budoucnost. Budou využívat geotermální vrty pro vytápění a moderní systém rekuperace pro optimální efektivitu. Jsou budovány ve vysoké kvalitě z tradičních materiálů, splňují standard „White Walls“, takže finální úpravy jsou jen a jen na vás. Použity budou kvalitní izolace, inteligentní elektronické systémy a sofistikované způsoby větrání a vytápění. Vybírat můžete z různých velikostí (40 m² až 118 m²) a prostorových dispozic (1+kk až 3+kk). Každý z nich může být přizpůsoben vašim představám. Využití nejmodernějších technologií vám zaručí komfort a útulnost.

V resortu budete mít také přístup k vyhřívané budově pro sušení bot a lyží, kolárně s ruční myčkou kol a k dobíjecí stanici pro elektrokola nebo elektromobily.

Celý prostor pak bude monitorován kamerovým systémem.

A co vás zde čeká???

Pohoda na svahu, relaxace ve wellness nebo gastronomické dobrodružství, a to není vše.


S tímto malým rájem na zemi se můžete těšit na komfortní ubytování přímo u FIS sjezdovky, která je však jen špičkou ledovce, když přijde na množství zábavy a dobrodružství, které Jeseníky nabízejí. S celkovými 11 kilometry sjezdovek můžete strávit celé dny objevováním nových tras a sbíráním nezapomenutelných zážitků. Ale co když nejste lyžaři? Žádný problém! Pro běžkaře jsou připraveny udržované tratě, zatímco pro cyklisty jsou k dispozici značené cyklostezky různých délek a náročností. A pokud jste fanoušky cyklistického seriálu „Kolo pro život“, pak vás jistě potěší, že i Králičák, jehož stezky jsou součástí této série, je jen kousek odtud. Dalšími jedinečnými zážitky se pro vás mohou stát bobová dráha, Trail & Enduro Park, koloběžky, lanová dráha, paddleboardy, pohádková stezka pro děti nebo také stezka vojenským opevněním.

Ale co po dni plném sportu a dobrodružství? Resort Stříbrnice má pro vás připravené veškeré pohodlí, které si můžete přát. Od wellness a Spa pro odpočinek až po butikovou restauraci, kde si můžete vychutnat regionální kulinářské lahůdky. Ať už toužíte po relaxaci nebo aktivitě, Stříbrnice mají skutečně co nabídnout. A s prostorným parkovištěm si nemusíte dělat starosti, kde zaparkovat.

Zisk z této nabídky spočívá…

Resort Stříbrnice není jen o dovolené. Je to také o investici do vaší budoucnosti. S možností vlastnictví těchto apartmánů získáte nejen výnos z pronájmu, ale také úžasný prostor pro trávení času s rodinou a přáteli. Je to místo, které nabízí nejen dočasný útěk od každodenní reality, ale také možnost budovat trvalé vzpomínky. A ty, jsou k nezaplacení!

Mrkněte sami na http://www.resortstribrnice.cz