Prodej

K DISPOZICI

Prodej, Rodinné domy, 168 m2 – Otrokovice

Energ. náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Stav budovy: Před rekonstrukcí
Typ budovy: Cihlová
Užitná plocha: 168 m²
Dispozice: Obchodní prostory
Cena za m²: 17727 Kč / m²
Plocha pozemku: 282 m²
Typ silnice: Asfaltová
Elektřina: 230V, 400V
Voda: Dálkový vodovod
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Prodej

Nabízím vám ke koupi rodinný dům ve velmi žádané lokalitě v Otrokovicích.

Na hlavní ulici, která prochází Otrokovicemi vám nabízím tento rodinný dům. Dům, který je připraven ke kompletní rekonstrukci, nabízí možnost využití dále jako rodinný dům nebo i obchodní prostor, který si tato lokalita žádá.

Je to ideální objekt pro ty, kteří hledají investici do nemovitostí a chtějí využít na maximum především jeho obchodní potenciál.

Tento podsklepený dvoupodlažní dům o celkové ploše 168m2 nabízí prostorné interiéry, které lze přizpůsobit potřebám a vkusu nového majitele. Tyto prostory lze upravit k vytvoření dvou samostatných bytových jednotek a dále je pronajímat. Nebo zde vytvořit obchodní prostor, ordinace a prostor pro jiné služby.

Přilehlý soukromý pozemek nabízí další možnosti využití. Na něm se nachází menší budova, která může sloužit jako garáž, dílna nebo skladiště.

Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, včetně obchodů, restaurací, škol a veřejné dopravy, což zajišťuje pohodlný a snadný přístup ke všem potřebným službám.

Pokud hledáte prostorný rodinný dům s možností investice nebo obchodního využití, je tento objekt skvělou příležitostí. Nechte svou kreativitu a představivost pracovat a přetvářet tento dům na místo, které naplní vaše potřeby a přinese vám dlouhodobý zisk.

Neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve, abyste mohli získat další informace a prohlédnout si tento zajímavý dům osobně.

Těším se na vás a na to, že vám pomůžu uskutečnit vaše plány s touto nemovitostí.

David Kašný – Váš férový makléř

Máte zájem
o tuto nemovitost?