Prodej

K DISPOZICI

Prodej domu, 4 bytové jednotky, 405 m2, pozemek 857 m2

Energ. náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Stav budovy: Po rekonstrukci
Typ budovy: Cihlová
Užitná plocha: 405 m²
Dispozice: Rodinný

Garáž: Ano

Sklep: Ano

Parkování: Ano

Terasa: Ano

Cena za m²: 0 Kč / m²
Plocha pozemku: 857 m²
Typ silnice: Asfaltová
Elektřina: 230V, 400V
Voda: Dálkový vodovod, Studna
Kanalizace: Veřejná kanalizace
Prodej

Nedaleko rakouských hranic v malebné obci Šanov bychom vám rádi představili rodinný dům, který je ideálním spojením bydlení a podnikání.

Dům s hlavní obyvatelnou plochou 203 m2 a dispozicí 5+1 s pracovním koutem nacházející se v prvním patře nabízí dále také 3 bytové jednotky k pronájmu v přízemí. Jedná se o bytové jednotky o dispozicích 3+kk a výměře 64 m2, 3+kk a výměře 52 m2, a 1+kk s výměrou 26 m2. Tyto bytové jednotky jsou se samostatnými vchody a okny do ulice. K domu můžete využít průjezdnou garáž (22 m2) do dvorní části, kde vás přivítá prostorné venkovní posezení pod střechou ( 31 m2), letní vytápěná kuchyně s hernou ( 36 m2) a krásná udržovaná zahrada. Pod domem se pak ještě nachází prostorný sklep ( 83 m2). Celý dům prochází od roku 2015 kompletní postupnou rekonstrukcí, kdy většina důležitých části je již hotova.

Hlavní obytná část včetně letní kuchyně je vytápěná plynovým kotlem s rozvodem do podlah, doplněná navíc krbem s teplovodní vložkou. Dům je napojen na veškeré sítě, a přesto disponuje ještě vlastní studnou. Celý prostor hlavního bytu je klimatizován. Nabízí se zde i terasa ( 32 m2) k dotvoření dle vlastních představ. Jsou přichystány i rozvody pro centrální vysavač.

Bytové jednotky pak mají vlastní odečty vody a elektřiny. Vytápěny jsou samostatnými elektrickými kotly a stejně jako v patře, rozvodem do podlah.
Za domem ještě naleznete dva menší sklady o výměře 20 m2 a 40 m2, které se dají využít i jako další garáže.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou škola, školka, sportoviště, obchod s potravinami a další služby. V okolí pak spoustu lákavých míst jako jsou rybníky, nedaleké středisko s aquaparkem Pasohlávky, rozhledny, naučné stezky, a nakonec také Laa an der Thaya.

Výhodou celého domu je možnost pronájmu jednotlivých bytů v přízemí.

To je pouze základní výčet důležitých informací a výhod, které koupí tohoto domu získáte. Proto pokud se vám tato nabídka líbí, neváhejte se nám ozvat a my vás rádi provedeme celou nemovitostí a probereme další podrobnosti.

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a případné setkání

Jakub Dujíček a David Kašný

Máte zájem
o tuto nemovitost?